Wedstrijdverslagen

 

Zaterdag 28 januari 2012 SoccerBoys- Floreant 1-0


De ploeg had wat goed te maken na de slechte prestatie tegen WDS.

Met centrale verdediger Tom Dedel, die terug kwam in de basis en Marc Termeulen als linkerverdediger (Thomas Hoogenboom had griep gehad en zat op de bank) en Samir Amghar achter de spitsen, startte SoccerBoys scherp.

Over de gehele wedstrijd waren de beide ploegen aan elkaar gewaagd, met wat meer kansen voor SoccerBoys, maar Floreant kwam niet om te verliezen.

Ook nu weer toonde doelman Steven van Aalst zijn goede vorm en moest een paar keer in actie komen om score te voorkomen.

In het laatste deel van de eerste helft zette SoccerBoys meer druk naar voren en uit een vloeiende aanval en een assist van Sander van de Ruijtenbeek kon Reiner van de Houwen

beheerst de 1-0 scoren.  Even later na een goede aanval over rechts op aangeven van ditmaal Reinier van de Houwen scoorde spits Cor van Egmond beheerst, maar de overigens goed leidende Scheidsrechter keurde het doelpunt af.

 

Na rust een zelfde spelbeeld met over en weer kansen. Maar de spitsen wisten niet te scoren. Langzaam sloop de irritatie in de ploeg van Floreant en het spel werd grimmiger.

De tot nu toe leuke wedstrijd werd wat harder en de scheidsrechter had zijn handen vol.

Eerst moest de linker spits van Floreant, na een belediging aan de scheidsrechter met direct rood het veld verlaten, even later moest de centrale verdediger van Floreant, na een grove overtreding ook met direct rood het veld verlaten.

SoccerBoys zette nog wel aan, maar de verdediging van Floreant hield knap stand en bleef het deze middag slechts 1-0.  

 

Omdat zowel CVV Reeuwijk en TAVV verloren heeft SoccerBoys een klein gaatje van 4 punten geslagen in de kop van de ranglijst.

 

Komende zaterdag, als de weergoden het toelaten, de uitwedstrijd tegen Zwammerdam.

 

Opstelling

Steven van Aalst

Sebastiaan van Beek

Tom Dedel

Martijn Helmendach

Marc Termeulen

Aziz BenChamach

Vincent Meier (Thomas Hoogenboom)

Cor van Egmond (Elliott Schoovers)

Samir Amghar

Reinier van de Houwen

Sander v.d. Ruijtenbeek

 

Reserves:

Thomas Hoogenboom

Stefan van der Berg

Elliott Schoovers

Wilmar Zeelenberg







Zaterdag 21 januari WDS - SoccerBoys 1-0

  

WDS begon heel scherp en had voor de wedstrijd de mouwen al opgestroopt.

De wil om te winnen was sterker dan bij SoccerBoys, leek het wel.

Het leek wel of de mannen nog in de winterslaap zaten!!

 

Het veld en de harde wind zorgde voor veel , te harde ballen van links naar rechts en van voor naar achter. Het combinatiespel van SoccerBoys kwam daardoor niet uit de verf.

Veel balverlies, verkeerde passing zorgde voor een rommelig geheel.

WDS was scherper, waardoor er steeds meer kansen kwamen, maar Steven van Aalst was in vorm en hield al vroeg SoccerBoys  in de wedstrijd door een aantal goede reddingen.

Vlak voor rust werd een bal door de verdediging knullig verspeeld en een strak ingespeelde voorzet werd beheerst ingetikt door de spits van WDS. Ruststand 1-0

 

Na rust wisselde Renato Dijksterhuis Stefan van den Berg en Cor van Egmond voor Martijn van Harten en Samir Amghar.

De eerste 15 minuten zette SoccerBoys WDS vast en het leek wel of het lek boven was.

SoccerBoys drong aan maar de 1-1 werd  wegens buitenspel afgekeurd.

De stugge, geroutineerde verdediging en middenveld van WDS hield stand en in het laatste kwartier kwamen ze zelfs met counter voetbal nog gevaarlijk door. Maar dankzij het goed keeperswerk van Steven bleef het bij 1-0.

Doordat ook Reeuwijk verloor blijft de stand aan kop van de 3e klasse ongewijzigd.

Komende zaterdag de thuiswedstrijd tegen Floreant.

 

Opstelling:

Steven van Aalst

Sebastiaan van Beek

Marc Termeulen

Martijn Helmendach

Thomas Hoogenboom

Aziz BenChamach

Vincent Meier (Tom Dedel)

Cor van Egmond (Martijn van Harten)

Stefan van der Berg (Samir Amghar)

Reinier van de Houwen (Jeroen Voorn)

Sander v.d. Ruijtenbeek (Tom Dedel)

 

Reserves:

Samir Amghar

Tom Dedel

Martijn van Harten

 

Makkelijke zege voor SoccerBoys op BSC’68 (12-11-2011)

 

SoccerBoys wint uitwedstrijd tegen BSC’68 overtuigend en pakt opnieuw de koppositie in de 3e klasse.

 

Prachtig mooi najaarsweer en een mooie accommodatie met dito grasmat, waren de ingrediënten voor een goede partij voetbal tussen de plaatselijke  B.S.C.’68 in Benthuizen en SoccerBoys uit Bleiswijk, dat vorige week nog het ongeslagen Reeuwijk  van zijn maagdelijkheid had verlost. SoccerBoys was in goede vorm en moest dus winnen om bij te blijven in de kop van de 3e klasse.

SoccerBoys begon sterk en in het eerste kwartier en er was dan ook maar één ploeg die het spel  bepaalde. Het resultaat kwam al na 5 minuten toen een vloeiende aanval over vele schijven de bal op het middenveld door Samir Amghar ingespeeld werd op spits Stefan van der Berg een kaats en een één/twee zette de doorgelopen Samir vrij voor de keeper en werd de 0-1 aangetekend.

SoccerBoys bleef aanvallen  maar de afwerking bleef echter uit, tot de 25 ste minuut  toen een scherpe voorzet van Sander v.d. Ruijtenbeek  verkeerd werd beoordeeld door de BSC defensie en de back de bal  in eigen doel  schoof. 0-2.  SoccerBoys bleef goed combineren, de enkele plaagstootjes van BSC  waren niet van gevaar ontbloot, maar doelman v.Aalst plukte de hoge ballen goed uit de lucht. Vlak voor rust kreeg SoccerBoys nog een mooie kans toen Reinier v.d. Houwen net te laat kwam om een voorzet van Ruijtenbeek te verzilveren. Na rust ging SoccerBoys door met aanvallen maar de strijd werd pittiger en de BSC’ers werden feller in de duels. Dat resulteerde in een 5 tal gele kaarten en zelfs nog een rode kaart voor de gastheren. Wonderlijk genoeg  werd BSC nu gevaarlijker dan in de gehele wedstrijd daarvoor. V.Aalst moest met behulp van de verdediging enkele keren  sterk aan de bak om de nul vast te houden. Ondertussen zette SoccerBoys  de ene na de andere aanval op touw, maar slordigheid met schieten en het vlaggen van de grensrechter van BSC voorkwamen een  grotere score. Tot eindelijk 9 minuten voor tijd Stefan v.d.Berg  vrij in kon trappen na een mooie aanval en een assist van alweer vd Ruijtenbeek. 0-3.

Met 3 punten rijker en de mededeling dat buur Berkel  er in geslaagd was om Reewijk te verslaan, kwam  SoccerBoys weer aan de leiding in de 3e klasse. Een geslaagde dag voor de Boys.

 

Opstelling:

Steven van Aalst

Sebastiaan van Beek

Marc Termeulen

Martijn Helmendach

Thomas Hoogenboom

Aziz BenChamach

Vincent Meier

Samir Amghar (Cor van Egmond)

Wouter Hagen)

Reinier van de Houwen (Jeroen Voorn)

Stefan van der Berg

Sander v.d. Ruijtenbeek (Tom Dedel)

 

Reserves:

Cor van Egmond

Tom Dedel

Jeroen Voorn

Jesper Stijnman (Reserve doelman)

 

Wedstrijdverslag in samenwerking met Nico Storre





 

Wedstrijdverslag tegen Reeuwijk . Zie  Herautonline



wedstrijdverslag zaterdag 29 oktober Moerkapelle SoccerBoys uitslag 2-0

Matig spelend SoccerBoys verliest dure punten.

 

SoccerBoys toog na de bekernederlaag tegen Katwijk op naar Moerkapelle.

Moerkapelle staat op één na laatste op de ranglijst en SoccerBoys staat op de tweede plaats, de nummer 13 tegen 2!

Trainer Dijksterhuis had in zijn voorbespreken erop gewezen dat onderschatting de grootste valkuil is, dat elke wedstrijd op zich staat en je als team de mouwen op moet stropen.

In de warming-up zag je al dat de spelers niet bij de les waren en dit werd al vroeg in de eerste helft nog meer bewaarheid.  Moerkapelle wilde perse niet verliezen, sterker nog ze wilden winnen. Dat deden ze met opportunisme en inzet. Ze gingen van meet af aan vol de strijd aan. Dat SoccerBoys dit deze middag niet bezat bleek uit verkeerde beslissingen, slechte passes en het dualisme wat volledig ontbrak.

De ruststand was 1-0 in het voordeel van Moerkapelle.

Na rust een zelfde speelbeeld, hoewel SoccerBoys sterker ging spelen meer druk zette. Maar de aanvallen miste precisie en de doelpogingen waren ondermaats.

De verdediging van Moerkapelle zat dicht op de aanvallers en de ruimte werd continue dicht gelopen. Om nog meer druk te zetten ging SoccerBoys achter een op een spelen en schoof Martijn Helmendach door als extra aanvaller. Dit resulteerde wel in meer doelkansen, maar de scheidrechter keurde twee doelpunten af, de irritatie in het spel van SoccerBoys nam toe en de uitvallen van Moerkapelle werden talrijker en gevaarlijker. Dit resulteerde in de 2-0 en de wedstrijd was gelopen. Duur puntenverlies, het zat er deze middag gewoon niet in.

Volgende week de wedstrijd tegen koploper Reeuwijk.

 

 

Opstelling:

Steven van Aalst

Sebastiaan van Beek

Marc Termeulen

Martijn Helmendach

Thomas Hoogenboom (Paul Siebers)

Aziz BenChamach

Vincent Meier

Samir Amghar (Wouter Hagen)

Rachid Amghar

Stefan van der Berg

Sander v.d. Ruijtenbeek

Reserves:

Fabian Koller

Paul Siebers

Wouter Hagen

Mark Heintjes (Reservedoelman)