Bar rooster

          Barrooster Soccer Boys
          Seizoen 2021 - 2022
             
          WEEK 41  
             
Ma 11-okt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 12-okt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 13-okt 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 14-okt 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Kerim Kocak  
    22:00   sluit Za-selectie - Anwar Bouzian  
        afsluit SB3  
             
Vr 15-okt 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen
             
Za 16-okt 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
          Marlene Bross  
          Marijke van Rijn  
          Ellen Bross  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3  
          Ursula van Duijvenbode  
          SB 6   - 3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3  
          Cora v.d. Berg  
          Jacqueline Verbeek  
          Eva Loke  
             
  keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek  
             
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          SB  35+ (1)   -  3 spelers  
             
  afsluitdienst     Ties en Onno  
             
zo 17-okt 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst) 1e Paasdag
             
          WEEK 42  
             
Ma 18-okt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 19-okt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 20-okt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 21-okt 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Tom Bakkes  
    22:00   sluit Za-selectie -  Hidde Jorna  
        afsluit SB3  
             
Vr 22-okt 19:30 - 00:00    
             
Za 23-okt 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4  
          Marian Zeelenberg  
          Astrid v.d. Berg  
          Netty Heintjes  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Monique de Jong  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4  
          Annelies Visser  
          Nog niet ingeroosterd - inhaalprogramma  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4  
          Cora vd Berg  
          Ilse van der Ham  
          Priscilla v.d. Windt  
             
  keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Bauke van Berkel  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          Nog niet ingeroosterd - inhaalprogramma  
             
  afsluitdienst     Nog niet ingevoerd i.v.m. inhaalprogramma  
             
zo 24-okt 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 43  
             
Ma 25-okt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 26-okt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 27-okt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 28-okt 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Cas Veldman  
    22:00   sluit Za-selectie -  Hicham el Aarroudi  
        afsluit SB3  
             
Vr 29-okt 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen
             
Za 30-okt 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1  
          Jolanda vd Bosch  
          Elma Hermes  
          Yinneke Lennaerts  
             
  keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1  
          Monique Koole  
          SB  35+ (2)   -  3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1  
          Cora vd Berg  
          Bianca van der Hulst  
          Kasia van der Ende  
             
  keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn  
             
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          SB < 23   -  spelers  
             
  afsluitdienst     Ruud en Ben  
             
zo 31-okt 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 44  
             
Ma 1-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 2-nov 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 3-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 4-nov 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Raymond Schenk  
    22:00   sluit Za-selectie -  Jorren Plugge  
        afsluit SB3  
             
Vr 5-nov 19:30 - 00:00    
             
Za 6-nov 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2  
          Anneke van Ruler  
          Jacqueline van Winden  
          Anita v.d. Berg  
             
  keuken 10:00   14:00 Hans Peter Smid  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2  
          Diana Vonk  
          SB 7   - 3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2  
          Cora v.d. Berg  
          Jan Kraan  
          Melanie Kraan  
             
             
  keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          SB 8   - 3 spelers  
             
  afsluitdienst     Wim en Roland  
             
zo 7-nov 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 45  
             
Ma 8-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 9-nov 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 10-nov 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 11-nov 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Jeronimo Boxma Favaron  
    22:00   sluit Za-selectie -  Loek Warbi  
        afsluit SB3  
             
Vr 12-nov 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen
             
Za 13-nov 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
          Marlene Bross  
          Marijke van Rijn  
          Ellen Bross  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3  
          Ursula van Duijvenbode  
          Nog niet ingeroosterd - inhaalprogramma  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3  
          Cora v.d. Berg  
          Jacqueline Verbeek  
          Eva Loke  
             
  keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek  
             
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          Nog niet ingeroosterd - inhaalprogramma  
             
  afsluitdienst     Nog niet ingevoerd i.v.m. inhaalprogramma  
             
zo 14-nov 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst) 1e Paasdag
             
          WEEK 46  
             
Ma 15-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 16-nov 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 17-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 18-nov 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Sander van Herk  
    22:00   sluit Za-selectie - Dennis Ammerlaan  
        afsluit SB3  
             
Vr 19-nov 18:30 - 00:00    
             
Za 20-nov 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4  
          Marian Zeelenberg  
          Astrid v.d. Berg  
          Netty Heintjes  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Monique de Jong  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4  
          Annelies Visser  
          SB dames  - 3 speelsters  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4  
          Cora vd Berg  
          Ilse van der Ham  
          Priscilla v.d. Windt  
             
  keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          SB 5   - 3 spelers  
             
  afsluitdienst     Kees Jan en Ties  
             
zo 21-nov 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
          WEEK 47  
             
Ma 22-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 23-nov 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 24-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 25-nov 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Kent van Ruler  
    22:00   sluit Za-selectie -  Yasin Kocak  
        afsluit SB3  
             
Vr 26-nov 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen
             
Za 27-nov 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1  
          Jolanda vd Bosch  
          Elma Hermes  
          Yinneke Lennaerts  
             
  keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1  
          Monique Koole  
          SB 7   - 3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1  
          Cora vd Berg  
          Bianca van der Hulst  
          Kasia van der Ende  
             
  keuken 14:00   18:00 Lex Tieking  
    14:00   18:00 Melissa Ruigt  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          SB 4   - 3 spelers  
             
  afsluitdienst     Onno en Ruud  
             
zo 28-nov 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 48  
             
Ma 29-nov 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 30-nov 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 1-dec 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 2-dec 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Tim Verwey  
    22:00   sluit Speler 3e elftal  
        afsluit SB3  
             
Vr 3-dec 18:30 - 00:00    
             
Za 4-dec 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2  
          Anneke van Ruler  
          Jacqueline van Winden  
          Anita v.d. Berg  
             
  keuken 10:00   14:00 Nicolette Brinkers  
          Bouke van Berkel  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2  
          Diana Vonk  
          SB  35+ (2)   -  3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2  
          Cora v.d. Berg  
          Jan Kraan  
          Melanie Kraan  
             
             
  keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn  
    14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          SB 6   - 3 spelers  
             
  afsluitdienst     Wim en Roland  
             
zo 5-dec 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 49  
             
Ma 6-dec 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 7-dec 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 8-dec 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 9-dec 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Mats van Ruler  
    22:00   sluit Speler 3e elftal  
        afsluit SB3  
             
Vr 10-dec 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen
             
Za 11-dec 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
          Marlene Bross  
          Marijke van Rijn  
          Ellen Bross  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3  
          Ursula van Duijvenbode  
          SB 8   - 3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3  
          Cora v.d. Berg  
          Jacqueline Verbeek  
          Marije de Bie  
             
  keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek  
             
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          SB  35+ (1)   -  3 spelers  
             
  afsluitdienst     Ben en Kees Jan  
             
zo 12-dec 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 50  
             
Ma 13-dec 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 14-dec 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 15-dec 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 16-dec 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Winterstop  
    22:00   sluit Winterstop  
        afsluit SB3  
             
Vr 17-dec 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Koppel(kerst)klaverjassen
             
Za 18-dec 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4  
          Marian Zeelenberg  
          Astrid v.d. Berg  
          Netty Heintjes  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Monique de Jong  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4  
          Annelies Visser  
             
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4  
          Cora vd Berg  
          Ilse van der Ham  
          Priscilla v.d. Windt  
             
  keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
             
             
  afsluitdienst     Ben  
             
zo 19-dec 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!