Bar rooster

            Barrooster Soccer Boys  
            Seizoen 2021 - 2022  
                 
            WEEK 2    
                 
  Ma 10-jan 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 11-jan 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 12-jan 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 13-jan 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 14-jan 18:30 - 00:00      
                 
  Za 15-jan 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2    
            Anneke van Ruler    
            Jacqueline van Winden    
            Anita v.d. Berg    
                 
    keuken 10:00   14:00 Hans Peter Smid    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2    
            Diana Vonk    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2    
            Marion v.d. Velde    
            Jan Kraan    
            Melanie Kraan    
                 
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 16-jan 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 3    
                 
  Ma 17-jan 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 18-jan 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 19-jan 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 20-jan 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 21-jan 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen??  
                 
  Za 22-jan 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3    
            Marlene Bross    
            Marijke van Rijn    
            Ellen Bross    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3    
            Ursula van Duijvenbode    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3    
            Kasia v.d. Ende    
            Jacqueline Verbeek    
            Eva Loke    
                 
    keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek    
                 
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 23-jan 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 4    
                 
  Ma 24-jan 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 25-jan 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 26-jan 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 27-jan 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 28-jan 19:30 - 00:00      
                 
  Za 29-jan 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4    
            Cora v.d. Berg    
            Sander Groot    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Nog invullen    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4    
            Annelies Visser    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4    
            Ed de Gruijter    
            Richard Burger    
            Eric Schrader    
                 
    keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 30-jan 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
                 
            WEEK 5    
                 
  Ma 31-jan 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 1-feb 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 2-feb 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 3-feb 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 4-feb 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen?  
                 
  Za 5-feb 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1    
            Jolanda vd Bosch    
            Elma Hermes    
            Yinneke Lennaerts    
                 
    keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1    
            Monique Koole    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1    
            Ilse v.d. Ham    
            Priscilla v.d. Windt    
            Bianca v.d. Hulst    
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 6-feb 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 6    
                 
  Ma 7-feb 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 8-feb 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 9-feb 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 10-feb 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 11-feb 18:30 - 00:00      
                 
  Za 12-feb 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2    
            Anneke van Ruler    
            Jacqueline van Winden    
            Anita v.d. Berg    
                 
    keuken 10:00   14:00 Nicolette Brinkers    
            Bouke van Berkel    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2    
            Diana Vonk    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2    
            Marion v.d. Velde    
            Jan Kraan    
            Melanie Kraan    
                 
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 13-feb 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 7    
                 
  Ma 14-feb 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 15-feb 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 16-feb 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 17-feb 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 18-feb 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen??  
                 
  Za 19-feb 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3    
            Marlene Bross    
            Marijke van Rijn    
            Ellen Bross    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3    
            Ursula van Duijvenbode    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3    
            Kasia v.d. Ende    
            Jacqueline Verbeek    
            Marije de Bie    
                 
    keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek    
                 
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 20-feb 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 8    
                 
  Ma 21-feb 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 22-feb 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 23-feb 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 24-feb 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 25-feb 19:30 - 00:00      
                 
  Za 26-feb 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4    
            Cora v.d. Berg    
            Sander Groot    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Nog invullen    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4    
            Annelies Visser    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4    
            Ed de Gruijter    
            Richard Burger    
            Eric Schrader    
                 
    keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 27-feb 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
                 
            WEEK 9    
                 
  Ma 28-feb 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 1-mrt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 2-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 3-mrt 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 4-mrt 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen?  
                 
  Za 5-mrt 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1    
            Jolanda vd Bosch    
            Elma Hermes    
            Yinneke Lennaerts    
                 
    keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1    
            Monique Koole    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1    
            Ilse v.d. Ham    
            Priscilla v.d. Windt    
            Bianca v.d. Hulst    
                 
    keuken 14:00   18:00 Lex Tiekink    
      14:00   18:00 Melissa Ruijgt    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 6-mrt 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 10    
                 
  Ma 7-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 8-mrt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 9-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 10-mrt 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 11-mrt 18:30 - 00:00      
                 
  Za 12-mrt 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2    
            Anneke van Ruler    
            Jacqueline van Winden    
            Anita v.d. Berg    
                 
    keuken 10:00   14:00 Hans Peter Smid    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2    
            Diana Vonk    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2    
            Marion v.d. Velde    
            Jan Kraan    
            Melanie Kraan    
                 
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 13-mrt 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 11    
                 
  Ma 14-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 15-mrt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 16-mrt 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 17-mrt 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 18-mrt 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen??  
                 
  Za 19-mrt 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3    
            Marlene Bross    
            Marijke van Rijn    
            Ellen Bross    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3    
            Ursula van Duijvenbode    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3    
            Kasia v.d. Ende    
            Jacqueline Verbeek    
            Eva Loke    
                 
    keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek    
                 
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 20-mrt 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 12    
                 
  Ma 21-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 22-mrt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 23-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 24-mrt 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 25-mrt 19:30 - 00:00      
                 
  Za 26-mrt 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4    
            Cora v.d. Berg    
            Sander Groot    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Nog invullen    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4    
            Annelies Visser    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4    
            Ed de Gruijter    
            Richard Burger    
            Eric Schrader    
                 
    keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 27-mrt 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
                 
            WEEK 13    
                 
  Ma 28-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 29-mrt 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 30-mrt 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 31-mrt 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 1-apr 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen?  
                 
  Za 2-apr 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1    
            Jolanda vd Bosch    
            Elma Hermes    
            Yinneke Lennaerts    
                 
    keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1    
            Monique Koole    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1    
            Ilse v.d. Ham    
            Priscilla v.d. Windt    
            Bianca v.d. Hulst    
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 3-apr 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 14    
                 
  Ma 4-apr 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 5-apr 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 6-apr 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 7-apr 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 8-apr 18:30 - 00:00      
                 
  Za 9-apr 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2    
            Anneke van Ruler    
            Jacqueline van Winden    
            Anita v.d. Berg    
                 
    keuken 10:00   14:00 Nicolette Brinkers    
            Bouke van Berkel    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2    
            Diana Vonk    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2    
            Marion v.d. Velde    
            Jan Kraan    
            Melanie Kraan    
                 
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 10-apr 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 15    
                 
  Ma 11-apr 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 12-apr 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 13-apr 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 14-apr 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 15-apr 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen??  
                 
  Za 16-apr 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3    
            Marlene Bross    
            Marijke van Rijn    
            Ellen Bross    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3    
            Ursula van Duijvenbode    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3    
            Kasia v.d. Ende    
            Jacqueline Verbeek    
            Marije de Bie    
                 
    keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek    
                 
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 17-apr 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 16    
                 
  Ma 18-apr 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 19-apr 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 20-apr 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 21-apr 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 22-apr 19:30 - 00:00      
                 
  Za 23-apr 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4    
            Cora v.d. Berg    
            Sander Groot    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Nog invullen    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4    
            Annelies Visser    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4    
            Ed de Gruijter    
            Richard Burger    
            Eric Schrader    
                 
    keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 24-apr 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
                 
            WEEK 17    
                 
  Ma 25-apr 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 26-apr 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 27-apr 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 28-apr 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 29-apr 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen?  
                 
  Za 30-apr 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1    
            Jolanda vd Bosch    
            Elma Hermes    
            Yinneke Lennaerts    
                 
    keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1    
            Monique Koole    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1    
            Ilse v.d. Ham    
            Priscilla v.d. Windt    
            Bianca v.d. Hulst    
                 
    keuken 14:00   18:00 Lex Tiekink    
      14:00   18:00 Melissa Ruijgt    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 1-mei 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 18    
                 
  Ma 2-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 3-mei 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 4-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 5-mei 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 6-mei 18:30 - 00:00      
                 
  Za 7-mei 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2    
            Anneke van Ruler    
            Jacqueline van Winden    
            Anita v.d. Berg    
                 
    keuken 10:00   14:00 Hans Peter Smid    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2    
            Diana Vonk    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2    
            Marion v.d. Velde    
            Jan Kraan    
            Melanie Kraan    
                 
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 8-mei 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 19    
                 
  Ma 9-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 10-mei 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 11-mei 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 12-mei 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 13-mei 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen??  
                 
  Za 14-mei 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3    
            Marlene Bross    
            Marijke van Rijn    
            Ellen Bross    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3    
            Ursula van Duijvenbode    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3    
            Kasia v.d. Ende    
            Jacqueline Verbeek    
            Eva Loke    
                 
    keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek    
                 
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 15-mei 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 20    
                 
  Ma 16-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 17-mei 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 18-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 19-mei 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 20-mei 19:30 - 00:00      
                 
  Za 21-mei 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4    
            Cora v.d. Berg    
            Sander Groot    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Nog invullen    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4    
            Annelies Visser    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4    
            Ed de Gruijter    
            Richard Burger    
            Eric Schrader    
                 
    keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 22-mei 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
                 
            WEEK 21    
                 
  Ma 23-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 24-mei 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 25-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 26-mei 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 27-mei 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen?  
                 
  Za 28-mei 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1    
            Jolanda vd Bosch    
            Elma Hermes    
            Yinneke Lennaerts    
                 
    keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1    
            Monique Koole    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1    
            Ilse v.d. Ham    
            Priscilla v.d. Windt    
            Bianca v.d. Hulst    
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 29-mei 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 22    
                 
  Ma 30-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 31-mei 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 1-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 2-jun 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 3-jun 18:30 - 00:00      
                 
  Za 4-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2    
            Anneke van Ruler    
            Jacqueline van Winden    
            Anita v.d. Berg    
                 
    keuken 10:00   14:00 Nicolette Brinkers    
            Bouke van Berkel    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2    
            Diana Vonk    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2    
            Marion v.d. Velde    
            Jan Kraan    
            Melanie Kraan    
                 
                 
    keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn    
      14:00   18:00 Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 5-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 23    
                 
  Ma 6-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 7-jun 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 8-jun 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 9-jun 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 10-jun 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen??  
                 
  Za 11-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3    
            Marlene Bross    
            Marijke van Rijn    
            Ellen Bross    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3    
            Ursula van Duijvenbode    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3    
            Kasia v.d. Ende    
            Jacqueline Verbeek    
            Marije de Bie    
                 
    keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek    
                 
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 12-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
            WEEK 24    
                 
  Ma 13-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 14-jun 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 15-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 16-jun 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 17-jun 19:30 - 00:00      
                 
  Za 18-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4    
            Cora v.d. Berg    
            Sander Groot    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
                 
    keuken 10:00   14:00 Nog invullen    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4    
            Annelies Visser    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4    
            Ed de Gruijter    
            Richard Burger    
            Eric Schrader    
                 
    keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 19-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
                 
            WEEK 25    
                 
  Ma 20-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Di 21-jun 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Wo 22-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd  
                 
  Do 23-jun 19:30 - 22:00 SB 3    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
      22:00   sluit Za-selectie - …....    
          afsluit SB3    
                 
  Vr 24-jun 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen?  
                 
  Za 25-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1    
            Jolanda vd Bosch    
            Elma Hermes    
            Yinneke Lennaerts    
                 
    keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis    
            Vrijwilliger ouder jeugdteam    
                 
      11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1    
            Monique Koole    
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
      13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1    
            Ilse v.d. Ham    
            Priscilla v.d. Windt    
            Bianca v.d. Hulst    
                 
    keuken 14:00   18:00 Lex Tiekink    
      14:00   18:00 Melissa Ruijgt    
                 
      16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG     
            Seniorenteam   -  3 spelers    
                 
    afsluitdienst       Wim, Ruud, Onno, Kees-Jan, Ties, Roland, Ben    
                 
  zo 26-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)    
                 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!