Bar rooster

          Barrooster Soccer Boys
          Seizoen 2021 - 2022
             
          WEEK 22  
             
Ma 30-mei 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 31-mei 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 1-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 2-jun 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Kevin Straver  
    22:00   sluit Speler SB3  
        afsluit SB3  
             
Vr 3-jun 18:30 - 00:00    
             
Za 4-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2  
          Anneke van Ruler  
          Jacqueline van Winden  
          Anita v.d. Berg  
             
  keuken 10:00   14:00 Nicolette Brinkers  
          Bouke van Berkel  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.2  
          Diana Vonk  
          Soccer Boys 8  -  2 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 2  
          Marion v.d. Velde  
          Jan Kraan  
          Melanie Kraan  
             
             
  keuken 14:00   18:00 Lex Tiekink  
    14:00   18:00 Melissa Ruijgt  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          Soccer Boys 5   -  3 spelers  
             
  afsluitdienst       Wim   en Ties  
             
zo 5-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 23  
             
Ma 6-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 7-jun 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 8-jun 17:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 9-jun 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - Pascal de Ruyter  
    22:00   sluit Za-selectie - Dion Zeelenberg  
        afsluit SB3  
             
Vr 10-jun 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen??
             
Za 11-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
          Marlene Bross  
          Marijke van Rijn  
          Ellen Bross  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Anneke van Rijn  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.3  
          Ursula van Duijvenbode  
          Danielle Mol  
          Seniorenteam   -  1 speler  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 3  
          Kasia v.d. Ende  
          Jacqueline Verbeek  
          Marije de Bie  
             
  keuken 14:00   20:00 Martine Kruijs en Bram Verbeek  
             
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          Seniorenteam   -  3 spelers  
             
  afsluitdienst          
             
zo 12-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
          WEEK 24  
             
Ma 13-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 14-jun 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 15-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 16-jun 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - …....  
    22:00   sluit Za-selectie - …....  
        afsluit SB3  
             
Vr 17-jun 19:30 - 00:00    
             
Za 18-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4  
          Cora v.d. Berg  
          Sander Groot  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
             
  keuken 10:00   14:00 Nog invullen  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.4  
          Annelies Visser  
          Seniorenteam   -  3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 4  
          Ed de Gruijter  
          Richard Burger  
          Eric Schrader  
             
  keuken 14:00   18:00 Sascha Burger en Ragonda Hagen  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          Seniorenteam   -  3 spelers  
             
  afsluitdienst          
             
zo 19-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
             
          WEEK 25  
             
Ma 20-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Di 21-jun 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
             
Wo 22-jun 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
             
Do 23-jun 19:30 - 22:00 SB 3  
    22:00   sluit Za-selectie - …....  
    22:00   sluit Za-selectie - …....  
        afsluit SB3  
             
Vr 24-jun 19:30 - 00:00 Commissie regelt bardienst zelf Klaverjassen?
             
Za 25-jun 08:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1  
          Jolanda vd Bosch  
          Elma Hermes  
          Yinneke Lennaerts  
             
  keuken 10:00   14:00 Jacqueline van der Sluis  
          Vrijwilliger ouder jeugdteam  
             
    11:30   13:30 TUSSENPLOEG NR.1  
          Monique Koole  
          Seniorenteam   -  3 spelers  
             
    13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR. 1  
          Ilse v.d. Ham  
          Priscilla v.d. Windt  
          Bianca v.d. Hulst  
             
  keuken 14:00   18:00 Anneke van Rijn  
    14:00   18:00 Melissa Ruijgt  
             
    16:45 - 19:00 LATE MIDDAGPLOEG   
          Seniorenteam   -  3 spelers  
             
  afsluitdienst          
             
zo 26-jun 10:00   14:00 Alleen 7 tegen 7  (draait zelf bardienst)  
             
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!