Kantine

  Barrooster Soccer Boys
          Seizoen   2016 - 2017
          WEEK 9  
   
Ma 27-feb-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 28-feb-17 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 1-mrt-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 2-mrt-17 19:30 - 22:00 7 tegen 7 -  ………………. Richard Burger    06-43439110
  22:00 sluit Za-selectie -  Max   Veldman  
  22:00 sluit Za-selectie -  Cor van   Egmond Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 3-mrt-17 19:30 0:00  
   
Za 4-mrt-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2 INHAALWEEKEND
  Anneke van Ruler  
  Jacqueline van Winden  
  Anita vd Berg  
   
  keuken 10:00 14:00 Anneke van Rijn  
   
   
  11:30 13:30 Erik vd Meij / Diana Vonk  
  Dames - 2 speelsters Ed v.d. Bulk     06-23657245
   
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.2  
  Ted Olsthoorn  
  Marcia Schouten  
  Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Koos Kraaijenbos  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Zaterdag 8  -  2 spelers Jeroen Dik     06 -   18584461
   
  afsluitdienst Onno  
   
zo 5-mrt-17 10:00 14:00 Una de Vor Zondag 1 speelt thuis 
   
  14:00 Sluiting Zondag 1  
   
   
          WEEK 10  
Ma 6-mrt-17 19:00 - 22:30   Sponsoravond
   
Di 7-mrt-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 8-mrt-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 9-mrt-17 19:30 - 22:00 Bep Rutten  
  22:00 sluit Za-selectie -  Paul   Siebers  
  22:00 sluit Za-selectie -  Elliott   Schoovers Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 10-mrt-17  
   
Za 11-mrt-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
  Marian Zeelenberg  
  Astrid vd Berg  
  Netty Heintjes  
   
  keuken 10:00 14:00 Kees Rutten  
   
  11:30 13:30 Ellen Bross (vervangt Esther Wubben)  
  Dames - 2 speelsters Ed v.d. Bulk     06-23657245
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.3  
  Marcia Schouten (vervangt Esther Wubben)  
  Jacqueline Verbeek  
  Vervanging Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Martine Kruijs / Bram Verbeek  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Zaterdag 4 - 3 spelers Jeffrey Moerman 06-51062254
   
  afsluitdienst Wim  
   
zo 12-mrt-17 10:00 14:00 SB -Veteranen I - 1 speler Jan van der Ham     06-24271029
   
  14:00 Sluiting Zondag 1 Zondag 1 speelt thuis 
             
          WEEK 11  
Ma 13-mrt-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 14-mrt-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 15-mrt-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 16-mrt-17 19:30 - 22:00 Zaterdag 9 - 1 speler Job van de Berg     06-23467808
  22:00 sluit Za-selectie -  
  22:00 sluit Za-selectie - Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 17-mrt-17 19:30 0:00  
   
Za 18-mrt-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4 SB - HONSELERSDIJK
  Marijke van Rijn  
  Nel Kleijweg  
  Ellen Bross  
   
  keuken 10:00 14:00 Marlene Bross  
   
  11:30 13:30 Ellen Brosss  
  Zaterdag 7 - 2 spelers Maurice Jansen - 06/29342337
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.4  
  Cora vd Berg  
  Shirley Zeelenberg  
  Jolanda Wicklert  
   
  14:00 18:00 Lyda en Connie  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Zaterdag 6 - 3 spelers Matthijs Pontier    06-51017998
   
  afsluitdienst Roland  
   
zo 19-mrt-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
             
          WEEK 12  
Ma 20-mrt-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 21-mrt-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 22-mrt-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 23-mrt-17 19:00 - 22:00 7 tegen 7 -  ………………. Richard Burger    06-43439110
  22:00 sluit Za-selectie -   
  Za-selectie - Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 24-mrt-17  
   
Za 25-mrt-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1  
  Jolanda vd Bosch  
  Elma Hermes  
  Yinneke Lennaerts  
   
  keuken 10:00 14:00 Jacqueline v.d. Sluis  
   
  11:30 13:30 Monique Koole  
  Veteranen II - 2 spelers Evert Kromjong 06-52008998
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.1  
  Ted Olsthoorn?  
  Wilma vd Meij  
  Cora vd Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Erik vd Meij/Anneke van Rijn  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG   
  Zaterdag 9 - 3 spelers Job van de Berg     06-23467808
   
  afsluitdienst Ben  
   
zo 26-mrt-17 10:00 14:00 Zaterdag 8 - 1 speler Jeroen Dik     06 -   18584461
   
  14:00 Sluiting Zondag 1 Zondag 1 speelt thuis 
   
          WEEK 13  
   
Ma 27-mrt-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 28-mrt-17 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 29-mrt-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 30-mrt-17 19:30 - 22:00 Justin of Marcel  
  22:00 sluit Za-selectie -   
  22:00 sluit Za-selectie -  Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 31-mrt-17 19:30 0:00  
   
Za 1-apr-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2  
  Anneke van Ruler  
  Jacqueline van Winden  
  Anita vd Berg  
   
  keuken 10:00 14:00 Anneke van Rijn  
   
   
  11:30 13:30 Erik vd Meij / Diana Vonk  
  Zaterdag 5 - 2 spelers Stefan Dahles     06-57948696
   
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.2 SB - DSO
  Esther Koopman  
  Marcia Schouten  
  Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Koos Kraaijenbos  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  SB -Veteranen I - 3 spelers Jan van der Ham     06-24271029
   
  afsluitdienst Jan  
   
zo 2-apr-17 10:00 14:00 Veteranen II - 1 speler Evert Kromjong 06-52008998
   
  14:00 Sluiting   Zondag 1 speelt thuis 
   
          WEEK 14  
Ma 3-apr-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 4-apr-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 5-apr-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 6-apr-17 19:30 - 22:00 7 tegen 7 -  ………………. Richard Burger    06-43439110
  22:00 sluit Za-selectie -   
  22:00 sluit Za-selectie -  Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 7-apr-17  
   
Za 8-apr-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
  Marian Zeelenberg  
  Astrid vd Berg  
  Netty Heintjes  
   
  keuken 10:00 14:00 Kees Rutten  
   
  11:30 13:30 Esther Wubben  
  Veteranen II - 2 spelers Evert Kromjong 06-52008998
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.3  
  Esther Wubben  
  Jacqueline Verbeek  
  Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Martine Kruijs / Bram Verbeek  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Zaterdag 9 - 3 spelers Job van de Berg     06-23467808
   
  afsluitdienst Ties  
   
zo 9-apr-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
             
          WEEK 15  
Ma 10-apr-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 11-apr-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 12-apr-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 13-apr-17 19:30 - 22:00 Marcel, Bep of Justin  
  22:00 sluit Za-selectie -  
  22:00 sluit Za-selectie - Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 14-apr-17 19:30 0:00  
   
Za 15-apr-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4 INHAALWEEKEND
  Marijke van Rijn  
  Nel Kleijweg  
  Ellen Bross  
   
  keuken 10:00 14:00 Marlene Bross  
   
  11:30 13:30 Ellen Brosss  
  Dames - 2 speelsters Ed v.d. Bulk     06-23657245
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.4  
  Cora vd Berg  
  Shirley Zeelenberg  
  Jolanda Wicklert  
   
  14:00 18:00 Lyda en Connie  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Zaterdag 7 - 3 spelers Maurice Jansen - 06/29342337
   
  afsluitdienst Wim  
   
zo 16-apr-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
             
           
  Barrooster   Soccer Boys
          Seizoen   2016 - 2017
          WEEK 16  
Ma 17-apr-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 18-apr-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 19-apr-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 20-apr-17 19:00 - 22:00 7 tegen 7 -  ………………. Richard Burger    06-43439110
  22:00 sluit Za-selectie -   
  Za-selectie - Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 21-apr-17  
   
Za 22-apr-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1  
  Jolanda vd Bosch  
  Elma Hermes  
  Yinneke Lennaerts  
   
  keuken 10:00 14:00 Jacqueline v.d. Sluis  
   
  11:30 13:30 Monique Koole  
  Zaterdag 5 - 2 spelers Stefan Dahles     06-57948696
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.1 SB - KETHEL SPALAND
  Ted Olsthoorn?  
  Wilma vd Meij  
  Cora vd Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Erik vd Meij/Anneke van Rijn  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG   
  Zaterdag 8 - 3 spelers Jeroen Dik     06 -   18584461
   
  afsluitdienst Onno  
   
zo 23-apr-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
   
          WEEK 17  
   
Ma 24-apr-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 25-apr-17 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 26-apr-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 27-apr-17 Koningsdag  
Vr 28-apr-17 19:30 0:00  
   
Za 29-apr-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2  
  Anneke van Ruler  
  Jacqueline van Winden  
  Anita vd Berg  
   
  keuken 10:00 14:00 Anneke van Rijn  
   
   
  11:30 13:30 Erik vd Meij / Diana Vonk  
  Zaterdag 6 - 2 spelers Matthijs Pontier    06-51017998
   
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.2  
  Esther Koopman  
  Marcia Schouten  
  Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Koos Kraaijenbos  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Zaterdag 4 - 3 spelers Jeffrey Moerman 06-51062254
   
  afsluitdienst Ben  
   
zo 30-apr-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
   
          WEEK 18  
Ma 1-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 2-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 3-mei-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 4-mei-17 19:30 - 22:00 Bep, Justin of Marcel  
  22:00 sluit Za-selectie -   
  22:00 sluit Za-selectie -  Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 5-mei-17  
   
Za 6-mei-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
  Marian Zeelenberg  
  Astrid vd Berg  
  Netty Heintjes  
   
  keuken 10:00 14:00 Kees Rutten  
   
  11:30 13:30 Esther Wubben  
  Zaterdag 9 - 2 spelers Job van de Berg     06-23467808
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.3 SB - MONSTER
  Esther Wubben  
  Jacqueline Verbeek  
  Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Martine Kruijs / Bram Verbeek  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Veteranen II - 3 spelers Evert Kromjong 06-52008998
   
  afsluitdienst Roland  
   
zo 7-mei-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
             
          WEEK 19  
Ma 8-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 9-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 10-mei-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 11-mei-17 19:30 - 22:00 7 tegen 7 -  ………………. Richard Burger    06-43439110
  22:00 sluit Za-selectie -  
  22:00 sluit Za-selectie - Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 12-mei-17 19:30 0:00  
   
Za 13-mei-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4 Jeugdtournooi  < 13   jaar
  Marijke van Rijn  
  Nel Kleijweg  
  Ellen Bross  
   
  keuken 10:00 14:00 Marlene Bross  
   
  11:30 13:30 Ellen Brosss  
  Dames - 3 speelsters Ed v.d. Bulk     06-23657245
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.4  
  Cora vd Berg  
  Shirley Zeelenberg  
  Jolanda Wicklert  
   
  14:00 18:00 Lyda en Connie  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  SB -Veteranen I - 3 spelers Jan van der Ham     06-24271029
   
  afsluitdienst Jan  
   
zo 14-mei-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
             
           
  Barrooster   Soccer Boys
          Seizoen   2016 - 2017
          WEEK 20  
Ma 15-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 16-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 17-mei-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 18-mei-17 19:00 - 22:00 Zaterdag 4 - 1 speler Jeffrey Moerman 06-51062254
  22:00 sluit Za-selectie -   
  Za-selectie - Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 19-mei-17  
   
Za 20-mei-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.1 Jeugdtournooi < 9    en Mini-F
  Jolanda vd Bosch  
  Elma Hermes  
  Yinneke Lennaerts  
   
  keuken 10:00 14:00 Jacqueline v.d. Sluis  
   
  11:30 13:30 Monique Koole  
  Zaterdag 7 - 3 spelers Maurice Jansen - 06/29342337
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.1  
  Ted Olsthoorn?  
  Wilma vd Meij  
  Cora vd Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Erik vd Meij/Anneke van Rijn  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG   
  Zaterdag 5 - 3 spelers Stefan Dahles     06-57948696
   
  afsluitdienst Wim, Onno, Ben, Roland, Jan, Ties  
   
zo 21-mei-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
   
          WEEK 21  
   
Ma 22-mei-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 23-mei-17 18:30 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 24-mei-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 25-mei-17 19:30 - 22:00 "Zes tegen Zes" tournooi Hemelvaartsdag
   
Vr 26-mei-17 19:30 0:00  
   
Za 27-mei-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.2 Jeugdtournooi - J<11 en J<15
  Anneke van Ruler  
  Jacqueline van Winden  
  Anita vd Berg  
   
  keuken 10:00 14:00 Anneke van Rijn  
   
   
  11:30 13:30 Erik vd Meij / Diana Vonk  
  Zaterdag 8 - 3 spelers Jeroen Dik     06 -   18584461
   
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.2  
  Esther Koopman  
  Marcia Schouten  
  Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Koos Kraaijenbos  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
  Zaterdag 6 - 3 spelers Matthijs Pontier    06-51017998
   
  afsluitdienst Wim, Onno, Ben, Roland, Jan, Ties  
   
zo 28-mei-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
   
          WEEK 22  
Ma 29-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 30-mei-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 31-mei-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 1-jun-17 19:30 - 22:00 7 tegen 7 -  ………………. Richard Burger    06-43439110
  22:00 sluit Za-selectie -   
  22:00 sluit Za-selectie -  Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 2-jun-17  
   
Za 3-jun-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.3  
  Marian Zeelenberg  
  Astrid vd Berg  
  Netty Heintjes  
   
  keuken 10:00 14:00 Kees Rutten  
   
  11:30 13:30 Esther Wubben  
     
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.3  
  Esther Wubben  
  Jacqueline Verbeek  
  Cora v.d. Berg  
   
  keuken 14:00 18:00 Martine Kruijs / Bram Verbeek  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
     
   
  afsluitdienst Wim, Onno, Ben, Roland, Jan, Ties  
   
zo 4-jun-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
   
             
          WEEK 23  
Ma 5-jun-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Di 6-jun-17 19:00 - 22:30   Alleen bij een wedstrijd
   
Wo 7-jun-17 19:00 - 22:00   Alleen bij een wedstrijd
   
Do 8-jun-17 19:30 - 22:00    
  22:00 sluit Za-selectie -  
  22:00 sluit Za-selectie - Tim van Aalst    06-53846753
   
Vr 9-jun-17 19:30 0:00  
   
Za 10-jun-17 8:00 - 11:30 OCHTENDPLOEG NR.4  
  Marijke van Rijn  
  Nel Kleijweg  
  Ellen Bross  
   
  keuken 10:00 14:00 Marlene Bross  
   
  11:30 13:30 Ellen Brosss  
     
   
  13:30 - 17:00 MIDDAGPLOEG NR.4  
  Cora vd Berg  
  Shirley Zeelenberg  
  Jolanda Wicklert  
   
  14:00 18:00 Lyda en Connie  
   
  16:45 - 19:15 LATE MIDDAGPLOEG  
     
   
  afsluitdienst Wim, Onno, Ben, Roland, Jan, Ties  
   
zo 11-jun-17 11:00 14:00 7 tegen 7 draait zelf dienst Alleen 7 tegen 7
             
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!