Teamindeling 2020-2021

Teamindeling seizoen 2020-2021

JO19

Jelle Burger - Raymond Schenk - Brandon Cordromp - Sam Claasz Coockson - Gino Zeelenberg - Thomas van Duivenbode - Jeronimo Boxma Favaron - Frenk Smaal - Lucas Boot - Noah Claasz Coockson - Lucas van der Knaap - Rick Kruijs - Jelle de Jong - Niels Verbeek - Sander van Herk - Jeroen Kerkmans - Bas Blankert - Duke van der Hulst - Koen van den Bosch - Axel van der Klugt - Bram Bresser - Luc de Winter - Harley de Winter - Letique Sawa-punge - Jens Looke (ke) - Niels van den Broek - Ties Koelemij - Hady Al-Tamimi - Bob Blanken - Jorren Plugge - John Rutten - Jop Kruijs - Akram Elhaddouchi

In de voorbereiding wordt uit deze groep de JO19-1 en de JO19-2 gevormd.

trainer/coach : Binyam/Abdelkarim/Patrick/Metehan/Lorenzo
assistent trainer :  
teammanager : Peter de Bruin/Richard Burger

 

Dames 1 / 7x7

Anthara Bik - Carmen Visser - Emma Bakkes - Renée Veenman - Aileen de Jong - Mirjam de Jong - Chantal de Jong - Loïs Dubois - Jacqueline Krans

trainer/coach : Patrick de Jong
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO17-1 / JO16-1 selectie

Nick Nieuwlaat - Daan Koole - Bram van der Windt (ke) - Sven van den Berg - Splinter Emmelot - Julian Lagendijk - Lars van Velde - Sven Schrader - Niels van den Bosch - Denzel Robinson - Mohammed Bouzian - Jord Smaal - Joep Burger - Matthijs Koolhaas - Tijn van der Ham - Dani Marcus (ke) - Jan Kraan - Koen Landewers - Sydney Brinkers - Luke Beck - Kamiel Scholten - Cas van der Goes - Stijn Valkenburg - Sydney Valkenburg - Rowan in ’t Veen - Millad Nabizadeh (ke) - Yannick Sedoc - Marijn van Duijvenbode - Djaimo Schipper - Jesse de Groot

In de voorbereiding wordt vanuit deze groep de JO17-1 en de JO16-1 gevormd.

trainer/coach : Niels van Rest/Ton Beck
assistent trainer : Alex Marcus/Mike Marcus/Bram van der Windt
teammanager :  

 

JO17-2

Carsten Treurniet - Bradley Neeleman - Jamie Verheij - Roy de Koning - Mike de Koning - Bruno van Gorsel - Valentijn van Maurik - Aiden van IJperen - Damian Dobbelaar - Thomas van Bockel - Jeroen de Hoog (ke) - Arfhaaz Bhageloe - Mats Daan Veersma - Abubakar Hussein Mohamed - Luuk de Bie - Eddie Ruijgt (& JO15-3)

trainer/coach : Dennis Dobbelaar/Richard van Maurik
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO15-1 / JO14-1 selectie

Ravi van den Berg - Tom van der Bosch - Mert Narinc - Lars Hommes - Jilles Bos - Bjorn Peters - Ruben de Jong - Douwe in ’t Veen - Tijmen Hooijmans - Amin Azzouzi - Bilal Elbadaoui (ke) - Sven de Jong - Bjorn Schmitz - Jayden Houweling - Ayman Elberkani - Finn Valkenburg - Guillaume Sedoc - Thijs van der Wurff - Wim Kraan - Daine Valkenburg - Coert Okkerman - Fabian Sleeuwenhoek (ke) - Stijn van Dijk - Finn van der Spek - Davi van der Togt - Areli Richardson

In de voorbereiding wordt vanuit deze groep de JO15-1 en de JO14-1 gevormd.

trainer/coach : Guido Nieborg/Ruben de Hoog 
assistent trainer : Ron Valkenburg/Tim de Koning/Duke vd Hulst/Rachid Amghar
teammanager :  

 

JO15-2

Julian Zweers - Thijn Koster - Stijn van den Berg - David Stolk - Jelte Hoogeboom - Luuk Sebel - Roan Kraaijenbos - Tygo van den Berg (ke) - Lars Steentjes - Rico Bernaldez Baart - Ricardo van Dooren - Mats van Eerden - Sven Bolleboom

trainer/coach : Tim Kraaijenbos/Rino van Dooren
assistent trainer :  
teammanager : Marcel Hoogeboom

 

JO15-3

Martijn de Jong - Tobias Serruys - Kaedyn Bosch - Kenan Armend Sawa Punge - Rodney Neeleman - Dion van der Velde - Lucas Vink - Philip van de Kampen - Chris Gorsira - Benjamin Ntoto Sawa Punge - Ronyar Zeno - Pepijn Mulder - Jonah Massaar - Jayden Tuhumury - Eddie Ruijgt (ke) (& JO17-2)

trainer/coach : Gegory Serruys
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO14-2

Kai den Besten - Bjorn Manuel - Adam Hajji - Demian Zwarteveld (ke) - Sybe van der Spek - Nick Vollebregt - Thijs Olierook - Thijs van Winden - David Hofland - Nils van der Ende - Yazan Kassab - Roan Hulst - Rijk Emmelot

trainer/coach : Mike vd Burg 
assistent trainer :  
teammanager :  

 

MO14-1

Danique van der Spek - Marit Houweling - Marlou Schouten - Demi Nieuwlaat - Noa Nottelman - Maartje van der Knaap - Evi Roos - Tessa de Jong - Lizanne Salari - Fiene Noz - Eva de Vries - Desi van Paassen - Rose Vollebregt - Iris Houweling

trainer/coach : Mirjam de Jong
assistent trainer : Patrick de Jong
teammanager :  

 

JO13 selectie

Mike Gandera - Senna van der Velde - Stein van Karst - Chiel van Hurck - Stan van Horzelenberg - Koen de Rooij - Calvin de Koning (ke) - Mohammedamin Assouik - Duuk van der Stap - Sam Janssen - Ties Visser - Bjorn Smit - Suus de Bie - Lucas Kooij - Stijn Moret - Roan van Dijck - Danish Djaya - Misha van Dijck - Bas Giese - Vinny Adegeest - Oscar van Dooren - Samuel Lafour - Josephine van Kampen - Remco Lansdorp - Vic Stemerdink - Jurrian Reijm - Tim van der Steldt (ke) - Tijn Vogels - Wesley Nieuwlaat - Marijn Larsen - Corne Schouten

In de voorbereiding worden vanuit deze groep de JO13-1 en de JO13-2 gevormd. Daarnaast wordt de JO13-3 aangevuld met 1 of 2 spelers uit de selectie.

trainer/coach : Marco Pont / Lucas van der Knaap / Ronald van der Stap
assistent trainer : Sam Coockson / Kasper Lansdorp
teammanager :  

 

JO13-3

Sebastiaan Tiekink - Boaz van Egmond - Sam Overweel - Eren Demirbas - Kris Roes - Jurrian Erenst - Chesron Pets - Jaylenn Verbond - Yassin Aarouss - Sem van Egmond - Edris Alizadeh - Karam Rahid - Shurvendy Puriel - Hassan Kadah Salim

 

JO12 selectie

Julius van der Blom - Heyle Hussein Mohamed - Luca van der Togt - Bram Storre (ke) - Nourdin van Looij - Bruce Breugem - Stein van Vliet - Jens van der Goes - Sjoerd Greeve - Owen de Vor - Roan Poot - Finn Bolleboom - Wady Serghini - Tijmen van Dijk - Ruben Patings - Souffianne Miskukuh - Ray van der Waarden - Daan de Bie - Timo van der Stelt - Daan Olierook - Sven van Groenestein

In de voorbereiding worden vanuit deze groep de JO12-1 en de JO12-2 gevormd.

trainer/coach : Ben Van Looij/Jan van der Goes / Jaco van Vliet
trainer/coach : Edwin van Dijk
assistent trainer : Jeroen Pattings
teammanager :  

 

 

MO12-1

Desny Linkerhof - Meryem Al-tamimi - Danique Houweling - Mila van den Bulk - Yenthe Schneider - Keyla Bieseman - Julia Voogd - Parisa Saleh - Anna Nottelman - Fleur Groot

trainer/coach : Justin Linkerhof
assistent trainer : Marcha van den Bulk / Duncan Schneider
teammanager :  

 

JO11 selectie

Joa Lafour - Tobias Vink - Robin van der Ende - Jan Dukker - Justin Muis - Niels Treurniet - Tijn Salari - Dyon Verhoeff - Amir Elberkani - Damieon Verbeek - Timo de Jong - Kris Abbes - Vince de Beer - Luke de Beer - Thijs Wubben - Jarno van Coerverden - Gijs Mulder - Rayan Hajrji - Didier Zwarteveld - Wout van der Gaag - Jesse Verheij - Otto Ruijgt - Finn van den Ende - Victor Bleeker

In de voorbereiding worden vanuit deze groep de JO11-1 en de JO11-2 gevormd. Daarnaast spelers 2 a 3 spelers wekelijks gerouleerd bij de JO12-3.

trainer/coach : Ben Van Looij/Ismael Karadirek
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO11-3

Levi van Egmond - Wim de Oliveira Heezen - Nils Krijgsman - Wesley Neeleman  - Mats de Feniks - Hassin Alnasif - Mohammed Abdallah - Ammar Ahmed - Julius Sattler - Bjorn de Feniks

trainer/coach : Emiel Neeleman
assistent trainer : Arjen van Egmond / Ilse Sattler
teammanager :  

 

JO10 selectie

Jim Schmitz - Ruben van Duijvenbode- Max Feenstra - Dean Dorsman - Dean Deurloo - Johan Bugter - Bram Larsen - Tommy Ernst - Justin van IJperen - Derek Patings - Jazz van Leeuwen - Olav Kremers - Jamie Arkesteijn - Lenn Adegeest - Shane van den Broek

In de voorbereiding worden vanuit deze groep de JO10-1 en de JO10-2 gevormd.

trainer/coach : Sjaak Deurloo/Chris Ernst
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO10-3

Tias Apontowiel - Elias Alizadeh - Jelle Hendriks - Lars Verspui - Vivesh Kanninga - Kyano de Ruiter - Bashar Ahmed - Bram de Beus

trainer/coach : Liesbeth Hendriks 1 x per week
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO9 selectie

Issam Assouik - Jeroen Giese - Noah Storre - Milan in 't Veen - Luuk van Drongelen - Rick Houweling - Pepijn Willemsen - Thijs Valkenburg - Tom van Groenestein - Sven Goenendijk - Tijs Dukker - Kai Breugem - Luuk Kraaijenbos - Ludo Stemerdink - Huub Kraaijenbos - Bram Kraaijenbos

In de voorbereiding worden vanuit deze groep de JO9-1 en de JO9-2 gevormd.

trainer/coach : Wouter Storre/Niels Kraaijenbos
assistent trainer : Rick Valkenburg/Sjaak Valkenburg
teammanager : Dhr Assouik

 

JO9-3

Pedro van der Togt - Milan van der Ende - Anthony Bountzoukos - Jochem van Dijk - Zacharia Houweling - Brian van Eekeren - Rens van Dijk - Luc Breugem - Yves Ruiter

trainer/coach : Jerry van Eekeren/Eus Bountzoukos
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO9-4

Milan van Wijk - Milan van Egmond - Sem Tabbernee - Stijn Weeda - Kay van Egmond - Laith Kadah Salim - Ties van den Berg - Chris Qubian

trainer/coach : Anton Qubian/Michael van Wijk/Ruud vd Berg
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO9-5

Adam Abbadi -  Koen Jansson - Bridget van Beveren - Tom Lorwa -  Benjamin Nottelman

trainer/coach : Anco Nottelman
assistent trainer :  
teammanager :  

 

JO8 selectie

Bram van Deursen - Tim Tesink - Tijm Binnendijk - Morris van Eerden - Ryan Haakman - Mason Kibbel - Kim Hendrikx - Bjorn de Bruin - Sem van den Bout - Thijs van der Heijden - Daan van der Heijden - Xavi Kasperts - Boaz Verhagen - Thijs Breugem - Milan Lange - Thorben Sattler

In de voorbereiding worden vanuit deze groep de JO8-1 en de JO8-2 gevormd.

trainer/coach : Rick Kruijs/Raymond Schenk
assistent trainer :  
teammanager :  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!