Sponsoring
Onze vereniging groeit sterk, en ook met onze prestaties staan we ons “mannetje”. Het eerste zaterdagelftal speelt in de 2e klasse en ons eerste zondagelftal speelt in de 4e klasse. Dat staat nog los van ons jeugd, want de hoogste jeugdelftallen spelen minimaal hoofdklasse.
Soccer Boys is een vereniging die verder wil groeien en bloeien. Om die doelstelling te kunnen verwezenlijken is, naast alle activiteiten van vrijwilligers, geld een noodzakelijk middel. Geld verwerft de vereniging door middel van contributies, kantine-omzet en sponsoring. De laatste jaren vormt sponsoring een steeds serieuzer onderdeel van de begroting. Daarnaast ontdekken steeds meer bedrijven dat SV Soccer Boys bij uitstek de mogelijkheid biedt om hun bedrijf meer naamsbekendheid in de regio te geven. In deze tijd van individualisme, biedt een hechte vereniging, met een vooraanstaande plaats binnen de gemeenschap, een voor veel ondernemingen interessante associatie. Als uw bedrijf kiest voor sponsoring bij Soccer Boys, dan kiest u voor:
|
|
Regelmatig publiciteit via de regionale radio en de schrijvende pers; |
|
|
|
Een club met een sociaal klimaat waarin visie, motivatie, ambitie, eenheid en enthousiasme centraal staan, hetgeen een positieve uitstraling voor de sponsor betekent; |
|
|
Een club met ruim 700 leden, een betrokken achterban en een interessant bezoekersaantal met voor iedere sponsor een mogelijke doelgroep. |
Wilt u het unieke ‘product’ Soccer Boys ervaren, dan nodigen wij u graag uit op ons park tijdens één van de vele wedstrijden en/of activiteiten.
De SV Soccer Boys heeft heel veel baat bij haar trouwe schare sponsors en zijn hun ook veel dank verschuldigd. Wij willen graag onze huidige sponsors behouden door de kwaliteit van de sponsormogelijkheden nog meer te verbeteren. Daarnaast verwelkomen wij ook graag nieuwe sponsors en zijn uiteraard beschikbaar om de verschillende mogelijkheden op de juiste wijze in uw communicatiebeleid in te passen.
Als bedrijf kunt u kiezen uit diverse sponsormogelijkheden, variërend van een advertentie in ons clubblad tot het “adopteren” van een voetbalteam. Wij kunnen sponsors hierbij een pakket ‘op maat’ bieden.
Hierbij een aantal mogelijkheden:
| Teamsponsors Senioren |
| Zaterdag 1 |
Flynth adviseurs en accountants |
| Zaterdag 2 |
Braderie Haitsma |
| Zaterdag 3 |
Prime cargo en Importkenteken.nl |
| Zaterdag 4 |
Voshol |
| Zaterdag 5 |
Eetcafe Jofel |
| Zaterdag 6 |
Websend GSM –wijzer |
| Veteranen 1 |
Catz Charity Foundation |
| Zondag 1 |
Leo Ammerlaan Plantenkwekerij |
| Zondag 2 |
HPP Kop en Schouders BV |
| Zondag 3 |
Dedel Administratie en Adviesbureau |
| Zondag 4 |
Body Blitz |
| Zondag 5 |
Informatiquecomputers en componenten BV |
| Teamsponsors Dames/Meisjes |
| Dames 1 |
Glazenwasserij en schoonmaakbedrijf PAD |
| MB2 |
Simone’s Style |
| D6M |
Creatuin |
| Teamsponsors Junioren |
| A1 |
Gibo van Yperen Accountants en Adviseurs |
| A2 |
Cafe Braaf |
| B1 |
Autobedrijf Wim Stuyk |
| B2 |
KG SYSTEMS |
| B4 |
van der Sluis Dienstverlening BV |
| C1 |
Voshol Warmte en Electrotechniek |
| Teamsponsors Pupillen |
| D1 |
Gerard Storre Woninginrichting |
| E1 |
Petit Restaurant ’t Zeeltje |
| F1 |
B-Allsports |
| F2 |
Biemond Electrotechniek |
| F6 |
Glazenwasserij S. Mastenbroek |
| Mini-F |
Glazenwasserij en Schoonmaakbedrijf PAD |
| Teamsponsors Jeugd G-voetbal |
| JG-team |
Anthura B.V. |
| Tibunesponsors |
| John en Rob Ploeg schilder- en wandafwerkingen |
| De Haan Autoschadeservice |
| Gibo van Yperen Accountants en Adviseurs |
| J&K Catering Bleiswijk |
Vriendenclub van Soccer Boys
De Vriendenclub van Soccer Boys heeft als doelstelling de vereniging Soccer Boys te ondersteunen door financiële bijdragen en door de bevordering van zelfwerkzaamheid.
De activiteiten van de Vriendenclub bestonden tot op heden voornamelijk uit het bijeen brengen van gelden voor speciale doeleinden, zoals de tribune. Voorts werd daadwerkelijk ondersteuning gegeven aan het bestuur, onder meer door op zaterdag als gastheer optreden in het jeugdhonk of de bestuurskamer. Naast de ondersteuning door financiële bijdragen en bevordering van zelfwerkzaamheid (bijvoorbeeld door onderhoudsklussen, de verbetering van de inrichting van de kantine en rond de velden in aanvullende zin) heeft de vriendenclub als doelstelling de bevordering van de onderlinge samenhang in de vereniging. Daartoe organiseert en assisteert de Vriendenclub bij activiteiten en festiviteiten voor een zo breed mogelijk doelgroep.
De Vriendenclub heeft thans circa 100 leden. De doelstelling is om binnen afzienbare tijd op 200 leden te komen. De contributie bedraagt € 46,- per seizoen.
Het bestuur van de vriendenclub bestaat uit:
Hans van Dijk (voorzitter)
Jan Droog
Gerard van Dijk